Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımızı Filtrele

LEGRAND FİYAT LİSTESİ

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 35 binden fazla çalışanı ve 200 binin üzerinde farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kablo taşıma sistemlerinden, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama, hemşire çağrı sistemleri ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

 

LEGRAND FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...!

NKS KABLO

1995 yılında İstanbul’da kurulmuş olan NURSAN KABLO, pazarlama konusundaki bilgi ve teknik tecrübe birikimini. 1998 yılında üretim tesisini kurarak farklı bir boyuta taşımıştır. Genç ve uzman çalışan yapısı ile hızla bu alanda da hedeflerine ulaşan NURSAN KABLO, ürettiği NKS markalı ürünleri ile yurtiçinde ve yurtdışında arana marka olarak söz sahibi firmalar arasındaki yerini almıştır.2003 yılında şirketleşmiş ve NURSAN KABLO İMALAT SAN.ve TİC.LİMİTED ŞİRKETİ olmuştur. Yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ve mühendis kadrosuyla NURSAN KABLO, ISO 9001:2000 işletim sistemi kalite belgesini, ulusal ve uluslar arası standartlara dayalı üretimi ile NKS KABLO’ya TSE ve TSEK ürün kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır. Geniş ürün gamına sahip olan NKS KABLO’nun ürün gruplarından bazıları: NKS VERİ İLETİŞİM KABLOLARI NKS BİLGİSAYAR (LAN) KABLOLARI NKS KONTROL KABLOLARI NKS HABERLEŞME KABLOLARI NKS YANGIN ALARM KABLOLARI NKS HALOJENSİZ KABLOLAR NKS ALEVE DAYANIKLI KABLOLAR NKS SİLİKON KABLOLAR NKS CCTV & SES KABLOLARI NKS KOAKSİYEL KABLOLAR NKS ENSTRÜMANTASYON KABLOLARI NKS MARIN & HAVUZ KABLOLARI

 

NKS KABLO FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!

ÇETİNKAYA PANO

1979 yılında elektrik sektöründe faaliyetine başlamış olan ÇETİNKAYA PANO, 31 yıllık sektör tecrübesiyle imalat sahasını geliştirerek ve pazar payını günden güne arttırarak iç ve dış piyasada büyümeyi hedeflemiştir.

Üretimini yaptığı sac pano,polyester pano, plastik pano, metal pano, sayaç panosu, dağıtım panoları,sigorta kutuları ve regülatör ürünlerinde en önce kaliteye önem vermiş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

CETINKAYA PANO, kendi üretimi olan panoların yanı sıra çok çeşitli ürün yelpazesine sahip olan elektrik sektöründe dünya çapında ün kazanmış GEWISS ve LEGRAND firmalarının da Türkiye bayiliğini gerçekleştirmektedir. ÇETİNKAYA PANO aynı zamanda KONDAŞ ve ENTES’in bayiliğini de sürdürmektedir.

 

ÇETİNKAYA PANO FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...!

 

 

 

ERSE KABLO

 

- Müşteri odaklıyız - Kalitede mükemmeli hedefleriz - Yenilikçiyiz - Başarımızı çalışanlarımıza borçluyuz ve takım çalışmasına inanıyoruz - Çözüm ortaklarımız için katma değer yaratırız - İnsana, doğaya/çevreye saygılıyız - Etkin bir iletişime inanıyoruz - Etik değerlere sahip çıkıyoruz 

ERSE KABLO FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...!

 

 

 

TELTEKS KABLO

1976 yılında telekomünikasyon sektöründe hizmet vermeye başlayan TELTEKS KABLO, kuruluşundan bu yana sektörde kaliteli üretimi ve hizmeti ile saygın bir yer edinmeyi başarmıştır. TELTEKS KABLO 30 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesinin yanısıra, uygulamış olduğu modern kablo üretim teknikleri, üretim, pazarlama veteslimat zamanlamasıyla uzmanlaşmış bir kuruluştur.Ürettigi tüm ürünlerin kalitesini garanti altına almış ve güvenilirliği sayesinde pazarın tercih edilen markası olmuştur. Teknoloji ve insan kaynaklarıyla ilgili dünyadaki gelişmeleri günü gününe takip etmeyi prensip haline getirmiştir. Bunun sonucu olarak gerek yetiştirdiği kalifiye elemanlarla gerekse modern teknolojiye yapmış olduğu yatırımlarla iletişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunmaktadır. TELTEKS KABLO, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakabilmek amacıyla yatırımlarını yaparken titizlikle çevre dostu teknolojileri tercih etmektedir. TELTEKS KABLO, kablo üretimini bilgisayar kontrollü modern makinelerde, eğitimli uzman teknik personelleri ile TS EN ISO 9001:2008 ve ISO 14001:2004 şartlarında uluslararası ve ulusal standartlarda yapmaktadır. TELTEKS KABLO, bu web sayfasını vizyonu ve hedefleri doğrultusunda ürettiği ürünleri siz saygıdeğer müşterilerine tanıtmak amacıyla hazırlamıştır.

 

TELTEKS KABLO FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!

ÖZNUR KABLO

Ülkemizin önde gelen kablo firmalarından olan ÖZNUR KABLO 1989 yılında %100 yerli sermayeyle İstanbul’da kurulmuştur. Modern bilgi işlem altyapısı ve otomasyon teknolojisine sahip ÖZNUR KABLO, yıllık; 40.000 ton naturel ve renkli PVC granül üretim, 70.000 ton 8 mm elektrolitik bakır filmaşin üretim, 6.000ton XLPE ve 10.000 ton HFFR malzeme kullanım kapasitesine sahiptir. Kalite, insan ve çevreye verdiği önemin göstergesi olarak ÖZNUR KABLO Kalite Yönetim sistemi TS–ISO-EN 9000 ve Çevre Yönetim sistemi TS-ISO-EN 14000 ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği belgelerine sahip şirketimiz kalite yönetim sistemlerini kendisine ilke edinmiştir. Bu ilkeler çerçevesinde hareket eden ÖZNUR KABLO tüketicilerine güvenilir ve üstün kaliteli ürünler sunarak sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Büyümede sürekliliği hedefleyen ÖZNUR KABLO, 1999 yılında Çerkezköyde 110.000 m² açık alan üzerindeki ilk yatırımını, 20.000 m² kapalı alana sahip 0,6/1kv PVC izolasyonlu kablolar üreten fabrikasını kurarak gerçekleştirmiştir. Kalite anlayışı ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden vizyonu ile ÖZNUR KABLO 2006 yılında 20.000 m² kapalı alanda kurduğu yeni fabrikasında 89/154kv Yüksek gerilimli kabloları üretim kapasitesine sahip olan CV hattında sürekli vulkanizasyon sistemiyle 3,6/6kv ile 20,3/35kv arasındaki XLPE yalıtkanlı orta gerilim kablo üretimi yapmaktadır.

 

ÖZNUR KABLO FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!

NEXANS

Enerji sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Nexans, altyapı, endüstri, inşaat ve yerel ağ (LAN) alanlarında küresel bir oyuncudur. Dünya kablo pazarında lider konumda olan Nexans, kablo ve kablo sistemlerinde sunduğu geniş ürün çeşitliliği ile verimliliği, iş performansını, güvenliği ve hayat kalitesini arttırır, uzun süreli ağ güvenilirliği sağlar. 40 ülkede endüstriyel varlığı, dünya çapında ticari faaliyetleri, 23.700 çalışanı ve 2010 yılında 6 milyar euroya ulaşan satışlarıyla Nexans, kablo endütrisinde dünya lideri konumundadır.

 

NEXANS FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!

YAVUZ PANO

1988 yılında 200m2 lik alanda küçük bir atölye ile faaliyete başlayan YAVUZ PANO ELK.AYDINLATMA A.Ş.; günümüzde 15.000 m2 imalat alanı, ileri teknoloji sistemleri ve geniş makine parkuruna sahip tesisleriyle ülkemiz pano sektörünün önemli kuruluşlarının başında gelmektedir. YAVUZ PANO ELK.AYDINLATMA A.Ş.; Alçak gerilim ve Orta gerilim enerji sistemlerinde kullanılan panoların imalatı, projelendirilmesi, montajı ve kontrol safhalarında, 100’ün üzerindeki uzman, deneyimli ve teknik kadrosuyla, elektrik sektörüne “tam hizmet” ve “tam destek” vermeye devam etmektedir.

 

YAVUZ PANO FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!

VİKO

VİKO, İstanbul Sancaktepe'de 60.000 metrekare kapalı alana sahip Türkiye'nin sektöründeki en büyüğü olarak tanımlanan endüstriyel tesislerinde elektrik enerjisinin aktarılması, kullanılması ve daha kolay sunumu amacıyla çözümler üretmektedir. VİKO ürün gamı içerisinde elektrik anahtarları ve prizleri, grup prizler, sigorta kutuları, aksesuarlar, alçak gerilim şalt ürünleri, elektronik elektrik sayaçları, OSOS ( Otomatik Sayaç Okuma Sistemleri) , sayaç otomasyon çözümleri ve Thea IQ Bina Otomasyon Sistemleri yer almaktadır. VİKO, Türkiye pazarında liderliğini korurken, üretiminin yüzde 45'ini 72 ülkeye yaptığı ihracaat ile gerçekleştirerek, Türkiye’yi dünya pazarlarında başarıyla temsil etmektedir. Yıllık 100 milyon adet anahtar ve priz üretim kapasitesi bulunan VİKO, müşteri beklentilerini öngören çözümler üretmek ve çok sayıda yenilikçi ürünü piyasaya sunmak için; ARGE, inovasyon, tasarım ve yeni yatırım çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Sektöründe Turquality kapsamına alınan ilk kuruluş olup, tanınmış marka statüsüne sahiptir. Ürün kalitesi, müşteri beklentilerine verdiği değer ve sektörde hep ilki yapma heyecanı ile projeler geliştiren VİKO, TÜSİAD KalDer Ulusal Kalite Ödülü başta olmak üzere hem ulusal hem de uluslararası alanda pek çok ödülün de sahibidir.

 

VİKO FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!

METOP KONTAKTOR

Sayın Müşterilerimiz, Değerli İş Ortaklarımız, Kurulduğu günden bugüne kadar kalite ve güvenden ödün vermeyen firmamız; topluma, çalışmalarına ve çevreye karşı sorumluluklarını tam anlamıyla idrak etmiştir. Uluslar arası standartlarda ve normlarda ürün ve hizmet kalitesini sürdürmeyi hedeflemektedir. Sürekli müşteri memnuniyetini uygulamak ve sağlamak için maliyetten ve yatırımdan kaçınmayarak, yıllar boyu güvenle kullanabileceğiniz ürünleri üretmeye devam etmektedir. Elektroteknik pazarında tamamıyla yerli teknoloji ve sermayeyle var olan firmamız taşıdığı sorumluluğun bilincinde olmakla bilrlikte aynı zamanda uluslararası pazarda da yerini korumaktadır.

 

METOP KONTAKTÖR FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!

METOP NH SİGORTA

Sayın Müşterilerimiz, Değerli İş Ortaklarımız, Kurulduğu günden bugüne kadar kalite ve güvenden ödün vermeyen firmamız; topluma, çalışmalarına ve çevreye karşı sorumluluklarını tam anlamıyla idrak etmiştir. Uluslar arası standartlarda ve normlarda ürün ve hizmet kalitesini sürdürmeyi hedeflemektedir. Sürekli müşteri memnuniyetini uygulamak ve sağlamak için maliyetten ve yatırımdan kaçınmayarak, yıllar boyu güvenle kullanabileceğiniz ürünleri üretmeye devam etmektedir. Elektroteknik pazarında tamamıyla yerli teknoloji ve sermayeyle var olan firmamız taşıdığı sorumluluğun bilincinde olmakla bilrlikte aynı zamanda uluslararası pazarda da yerini korumaktadır.

 

METOP NH SİGORTA FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!

METOP PAKET ŞALTERLER

Sayın Müşterilerimiz, Değerli İş Ortaklarımız, Kurulduğu günden bugüne kadar kalite ve güvenden ödün vermeyen firmamız; topluma, çalışmalarına ve çevreye karşı sorumluluklarını tam anlamıyla idrak etmiştir. Uluslar arası standartlarda ve normlarda ürün ve hizmet kalitesini sürdürmeyi hedeflemektedir. Sürekli müşteri memnuniyetini uygulamak ve sağlamak için maliyetten ve yatırımdan kaçınmayarak, yıllar boyu güvenle kullanabileceğiniz ürünleri üretmeye devam etmektedir. Elektroteknik pazarında tamamıyla yerli teknoloji ve sermayeyle var olan firmamız taşıdığı sorumluluğun bilincinde olmakla bilrlikte aynı zamanda uluslararası pazarda da yerini korumaktadır.

 

METOP PAKET ŞALTERLER FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!

OSRAM

Lamps and lighting systems from OSRAM provide the basis for a beautiful view of things, ensure safety and comfort, allowing for the efficient use of resources. For more than 100 years, OSRAM has been "passionate about intelligent light". As a globally operating company, we also explicitly encourage socially and environmentally responsible policies around the world - as well as sponsoring art and culture at home and abroad. Company Profile OSRAM is one of the two leading light manufacturers in the world. The company’s portfolio covers the entire value chain from components to electronic control gears as well as complete luminaires, light management systems and lighting solutions.

 

OSRAM FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!

ENTES

1980 yılında kurulan ENTES, güç kalitesi ve enerji, ölçme, kompanzasyon, uzaktan izleme, koruma-kontrol alanlarında, 350 çalışanı ve güçlü AR-GE'si ile sektörün öncü firmalarından biridir. İstanbul'daki 11.500m2'lik modern tesisinde yeni nesil üretim teknikleri ile ürettiği cihaz ve yazılımları kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımıyla ilişkilerinde sürekliliği gözeten ENTES, 8 bölge müdürlüğü ve geniş bayi ağı ile tüm Türkiye'deki kullanıcılara satış ve satış sonrası hizmetleri sağlamaktadır. Hollanda ve Yunanistan temsilcilikleri ve 50'ye yakın ülkedeki distribütörleri aracılığıyla son kullanıcılara ulaşmaktadır. ENTES, elektrik enerjisinin tüketim ve kalitesinin izlenerek kayıt altına alınması hizmetlerini tek elden sağlamaktadır. Elde edilen veriler ışığında endüstriyel tesisler ve ticari binaların verimlilik potansiyelleri hesaplanabilmekte ve enerji maliyetlerinde belirgin iyileştirmeler gerçekleştirilmektedir.

 

ENTES FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!

EMAS

Türkiye’de Elektroteknik ve Makine Sanayii’de 1969 yılından bu yana hizmet veren köklü EMAS firması , üretim, montaj ve pazarlama konularında faaliyet gösteren şirketler grubu ile İkitelli İstanbul’da, toplam 15.000 m² kapalı alanda hizmet vermektedir. 44 yıldır sektörde güvenin adresi olan EMAS, köklü geçmişinin yanı sıra hızla ilerleyen ve değişen dünyamızda başta yönetim, üretim ve pazarlama olmak üzere birçok alanda kendisini ve faaliyetlerini geliştirerek, liderlik hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Çağımızın gerektirdiği tüm inovasyon çalışmalarının altyapısını hazırlayan ve onlarca mühendisin görev aldığı Ar-Ge departmanıyla bu çalışmalarına hız veren EMAS, ürün, kalıp ve otomasyon tasarımlarını UNIGRAPHICS ve Solid Work katı model programları ile hayata geçirmektedir.

 

EMAS A.Ş FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!

PHOENİX

‘Bakır ve Fikirler’ den yola çıkılarak 1923 yılında kurulan Phönix Elektrizitatsgesellschaft, H. Knümann & Co.’nun Almanya’daki enerji firmaları ile yaptığı yoğun temaslar sonucu modüler ve ray klemenslerini icat etmiştir. Günümüzde, Firma Genel Merkezi Blomberg, Almanya’dadır. 1986 yılında kurulan Phoenix Contact Türkiye, günümüzde 45 çalışanı, ülke çapında yaygın ofis ve bayilik teşkilatı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

 

PHOENİX FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...!