Hakkımızda

Hakkımızda

Erdem Grup-Hakkımızda

          ERDEM MÜHENDİSLİK ,  kurumsal bir yapı ve düşüncesi ile , farklı mühendislik proje ve tasarımlarının faaliyete  geçirilebilmesi amacıyla 2003 yılının Nisan ayında limited şirket olarak İstanbul da kurulmuştur.  Kurulduğu günden günümüze kadar farklı sektörlerde ve konularda bir çok projeyi sonuçlandırmıştır. Sonuçlanan birçok projede üretim ve kalite standartları esastır.
          Firmamız, kurulduğu günden bu güne  sektörel  konularında  teknik, idari , makine, donanım, yazılım, ve bitirdiği işler itibariyle   tercih edilen konuma gelmiştir, Bu konuda gurur duymakta, çalışan personelimizle daima en iyi ve lider olmayı kendimize amaç edinmekteyiz.

          Firmamız içinde  personelin mesleki deneyimini daha da artırması ve gelişen teknolojik çağa paralellik için şirket içi eğitime öncelikle önem vermekteyiz.

          İdealimiz ve en büyük hedefimiz bir şirketler grubu oluşturmaktır. Bu mantıkla 2007 yılında şirketimiz altında ilgi alanımız paralelinde pano imalat ve montaj atölyesi kurmuş bulunmaktayız.  Buradaki Amaç  Pano gereksinimlerinde dışarıya olan bağlılığımızın  en aza indirgemek ve  maliyetlerde meydana gelen  tasarrufları  müşterilerimize  yansıtmaktır.   İş akışı sırasında  şantiyelerde  meydana gelebilecek iş kazaları konularında  personel en ufak bir ihtimal göz ardı edilmeksizin devamlı kontrol edilmekte  buna paralel olarak eğitilmektedir. Şirketimizde  personelin  kendi konularında ihtisaslaşmasına, arge  ve eğitim çalışmalarına  bu sebeple büyük önem verilmektedir.

Firmamız en yüksek teknolojiyi kullanarak ve en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışı ile faaliyet gösterdiği her alanda  sürekli lider olma hedefiyle hareket etmektedir. Çalışanına ve işine verdiği değer ile dinamik, kurumsal kimlik yapısını geliştirerek tüm çalışmalarını yüksek kalite güvencesi standartlarında gerçekleştirmektedir.

Firmamız faaliyetlerini  İstanbul Topkapı merkezli  olmak üzere Türkiye genelindeki şantiyelerinde sürdürmektedir. Geçmişte  ana yüklenici, alt taşeron  olarak sonuçlandırdığımız işlerimizden bazıları ve türleri aşağıda bilgilerinize  sunulmuştur, saygılarımızla.

                                                 ERDEM MÜH. ELK.MAK.İNŞ.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ.

                                                 Gn.Md. Arif EŞKi 

 
 
153
Tamamlanmış Proje
 
6
Devam Eden Proje
 
17
Teknik Personeli İle
 
7/24
Kesintisiz Hizmet

Referanslarımız